Agenda

BaByliss PRO

BaByliss PRO

Avenue de l’Indépendance 25, 4020 Wandre, België

24/02/2019 – 25/02/2019
The Hair Project

Kortrijk expo

Carin Haircosmetics

Carin Haircosmetics

Kalkaertweg 6, 8430 Middelkerke

25/02/2019
Get Inspired – Look & Learn 2019
Nieuwe kleur –en snittechnieken

18/03/2019
Contouring & Highlights Workshop by Pivot Point

13/05/2019
Training Luméa – ammoniak vrij kleuren

Maison Roger

Maison Roger

0475 44 52 55 - alain.tholldelenclos@gmail.com - www.maisoroger.com

25 & 26/02 – 25 & 26/03 – 27 & 28/05 – 23 & 24/09
21 & 22 /10 – 25 & 26/11
Opleiding opsteekkapsels « Mariage et Cocktail » Esprit Haute Couture Maison Roger

HUIS Roger 86, Namenstraat 1000 Brussel

Coiffure.org

Coiffure.org

Tel. 09 223 71 24 - info@coiffure.org - www.coiffure.org

27 – 28 /01/2019
The Hair Games by Coiffure.org

Brussels Kart Expo

28 – 29/01/2019
The hairdresser of tomorrow – European congress by Coiffure EU
Salons Waerboom Groot-Bijgaarden

4/02/2019
Startersdag
Coach Antwerpen

11/02/2019
Startersdag
Coach Roeselare

18/02/2019
Startersdag
Coach Antwerpen

18/03/2019
Young Hairdressers Trophy
San Marco Village Schelle

18 – 19 /03/2019
Startech’s Days WorldSkills Kazan 2019
Ciney Expo

25/03/2019
Kampioenschap Kappersmedewerker
Coach Antwerpen

28 – 30/04/2019
Stage Avant garde
Toni&Guy Academy London

28 – 30/04/2019
Stage Creative cutting or colouring
Toni&Guy Academy London

28/04 – 1/05/2019
Stage Creative men’s
Toni&Guy Academy London

13/05/2019
Wedstrijd Hanske de Krijger
Salons Mantovani Oudenaarde

5 – 7/06/2019
Stage advanced cutting & basic shaving
Schorem Rotterdam

25 – 27/09/2019
Stage advanced cutting
Schorem Rotterdam

13 – 15/10/2019
Stage Creative cutting or colouring
Toni&Guy Academy London

4 – 6/12/2019
Stage advanced cutting & basic shaving
Schorem Rotterdam

L’ANZA Benelux

L’ANZA Benelux

Europaweg 220 NL – 7336 AR Apeldoorn

11/02/2019
Noble Experience, alle facetten van het herenvak
Update Academy, Lochtemanweg 94, 3550 Heusden-Zolder

18/02/2019
L’ANZA producttraining
Hairpoint, Auguste Demaeghtlaan 119, 1500 Halle

11/03/2019
L’ANZA workshop modern updo’s by Stephan Keller
Hair X-pressions, Westeindestraat 24, 9990 Maldegem

18/03/2019
L’ANZA Code of Color theorie kleur
Hairplace, Boniverlei 102, 2650 Edegem

25/03/2019
L’ANZA trendcollectie workshop by Geert Somers
Hairplace, Boniverlei 102, 2650 Edegem

02/04/2019
Presentatie nieuwe L’ANZA Liquids
Hotel Brugge-Oostkamp

03/04/2019
Presentatie nieuwe L’ANZA Liquids
Update Academy, Lochtemanweg 94, 3550 Heusden-Zolder

08/04/2019
L’ANZA trendcollectie workshop by Geert Somers
Update Academy, Lochtemanweg 94, 3550 Heusden-Zolder

06/05/2019
L’ANZA workshop Liquids
Hairpoint, Auguste Demaeghtlaan 119, 1500 Halle

13/05/2019
L’ANZA trendcollectie workshop by Geert Somers
Hairpoint, Auguste Demaeghtlaan 119, 1500 Halle

20/05/2019
L’ANZA Global Curl 1 by Charlene (krullen knippen)
Hairplace, Boniverlei 102, 2650 Edegem

27/05/2019
L’ANZA Healing hair&mind
Hairplace, Boniverlei 102, 2650 Edegem

03/06/2019
L’ANZA Art of Colors by Sandra Abbink
Hairpoint, Auguste Demaeghtlaan 119, 1500 Halle

10/06/2019
L’ANZA Code of Color Blond
Hair X-pressions, Westeindestraat 24, 9990 Maldegem

Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf Professional

ASK Academy - Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)

21/01/2019
Backbar Experience – Fibre Clinix – Voormiddag

ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken
Tel 02 218 14 54

28/01/2019
Innovation Explorer – Voormiddag

ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

04/02/2019
Fit for Color
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

04/02/2019
Gloss Boss – Avond
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

04/02/2019
Gloss Boss – Avond
Studio Schwarzkopf – rue Dartois 44 – 4000 Luik

11/02/2019
Highlights 3.0 by Arjan Bevers
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

18/02/2019
Blond on Blond 1
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

25/02/2019
Blond on Blond 2
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

25/03/2019
Colour Craft by Fabrice De Roo
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

25/03/2019
Backbar Experience – Fibre Clinix – Avond
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

01/04/2019
Essential Looks by Guy De Waen & Lesley Jennison
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

01/04/2019
Colour Craft by Jean-Marie Hick
Studio Schwarzkopf – rue Dartois 44 – 4000 Luik

8-9-10/04/2019
Essential Skills – 3 dagen
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

29/04/2019
Colour Craft by Bescene – Avond – Demo
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

30/04/2019
Colour Craft by Bescene – volledige dag handson
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

06/05/2019
Barber Buzz by Sezou
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

06/05/2019
Essential Looks by Guy De Waen
Studio Schwarzkopf – rue Dartois 44 – 4000 Luik

13/05/2019
Opsteken & Vlechten by Angelien Pasquet
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

13/05/2019
Colour Craft by Pasqualé Caiola
Studio Schwarzkopf – rue Dartois 44 – 4000 Luik

20/05/2019
Colour Craft by Jean-Marie Hick
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

27/05/2019
Cut & Style by Guy De Waen
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

03/06/2019
Colour Craft by Pasqualé Caiola
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

03/06/2019
Colour Craft by Hakan & Kirsten – Avond – Demo
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

04/06/2019
Colour Craft by Hakan & Kirsten – volledige dag handson
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

17/06/2019
Blond Summer Edition by ASK Team
ASK Academy – Esplanade 1 – 1020 Brussel (Laken)
Tel 02 218 14 54

Pin It on Pinterest